چرا باید کسب و کار خودمون رو آنلاین کنیم؟

چرا باید کسب و کار خودمون رو آنلاین کنیم؟

این مهمترین سوالی هست که شاید برای همه صاحبان کسب و کار فیزیکی و حتی افرادی که به فکر راه اندازی کسب و کاری هستند، پیش بیاد. با من [محسن روشنی] همراه باشید تا راجع به این موضوع صحبت کنیم.. من دوست دارم سریع برم سر اصل مطلب؛ برای همین جواب رو سریع میگم و توضیحش میدم.

– بدلیل رشد و پیشرفت جهان هستی!

دلیل اصلی که الآن ما روی کره زمین این همه امکانات و رفاه رو داریم تجربه می‌کنیم این هست که از سالیان قبل که انسان (به شکل و گونه فعلی) روی زمین زندگی کرده، بعد از برخورد به هر مشکلی که به ظاهر داشته اذیتش میکرده، به این فکر میوفته که اون رو حل کنه. بطور مثال وقتی داشته با پای برهنه روی خاک راه میرفته، اذیت شده و شروع کرده به تولید چیزی شبیه به دمپایی امروزی یا حتی کفش. همین الآن از خوندن این مطلب دست بکشید و نگاهتون رو به اطرافتون بچرخونید؛ تقریبا هر چیزی که مشاهده می‌کنید، یه همچین مثالی توی خودش داره که در نوع خودش واقعا جالبه. اینارو مقدمه کردم تا بگم امروز یکم فرق کرده؛ همه ما امکانات بسیار زیادی داریم و واقعا به نسبت گذشته یه جورایی داریم شاهانه زندگی می‌کنیم!

ولی بشر امروز هر روز به فکر این هست که چطور از این بهتر؟

شاید این سوال همون سوالی هست که باعث میشه یه سری کشور ها بشن پرچمدار پیشرفت و خلق رویاها و بعضی کشور ها بشن مصرف کننده همون تولیدات …

حالا دیگه باید برای همه ما روشن شده باشه که چرا باید تصمیم بگیریم که کسب و کارمون رو اینترنتی کنیم. با گذشت زمان و البته یه سری شرایط جوی که ممکن هست پیش بیاد، آدما ترجیح میدن توی خونه شون بشینن و راحت و ریلکس همه کارهایی که باید بیرون از خونه انجام میدادن رو انجام بدن. پس چرا ما سعی نکنیم با اینترنت که واقعا معرکه ترین اختراع بشر بوده کسب و کارخودمون رو نجات بدیم.

توی وبسایت محسن روشنی ما به شما کمک می‌کنیم تا کسب و کارتون رو اینترنتی کنید و اگر کسب و کاری ندارید، بتونید رویای خودتون رو خلق کنید.

با ما همراه باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *